Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Гагарин
450 €
880.12 лв.

(4.09 €, 8.00 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 14:43 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 28 пъти.
Площ:
110 m2
Етаж:
9-ти от 10

Описание на имота:

Даваме под наем тристаен апартамент в кв. Гагарин, който се намира близо до Панаира.
Апартамента е след основен ремонт и луксозно обзаведен с нови мебели и ел. уреди с климатик в всяка стая.
Състои се от 2 спални, просторен хол, отделна кухня, 2 санитарни възела и 3 тераси.
Може да се паркира свободно пред и около кооперацията.
Тел: 089 945 0421/088 606 2313
За контакт:
0899450421
Агенция:
ХОБИ ИМОТИ
0886062313
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
hobiimotieood.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, гр.Пловдив, бул.Христо Ботев 92в
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Гагарин
Обява: 2d177910461205190

450 €
880.12 лв.
История на цената
(4.09 €, 8.00 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Гагарин

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност